Doma v EU

Najnovšie udalosti.

Radničné námestie Bardejov

ut 30.4.

Tento rok oslávi Slovensko 15. výročie svojho vstupu do Európskej únie. Pri tejto príležitosti pre vás Zastúpenie Európskej komisie spolu s partnermi pripravilo podujatie Doma v EÚ, ktoré sa uskutoční vo vybraných mestách po celom Slovensku. Môžete sa tešiť na skvelú atmosféru a atraktívny kultúrny program pre všetky vekové kategórie.

Mesto, ktoré navštívime dňa 30. apríla 2019, je Bardejov. Na Radničnom námestí, pred budovou Reduty, vystúpi v rámci podujatia Doma v EÚ skupina Denis Lacho Band, ale to nie je všetko. Na hlavnom pódiu sa taktiež vystriedajú miestne umelecké súbory zo SZUŠ Dlhý rad, ZUŠ Michala Vileca, SZUŠ Pod Vinbargom, Cirkevnej ZUŠ sv. Jána Bosca, SZUŠ Kesel Bardejov a miestny Tanečný súbor Mája JDS v Bardejove.

V rámci sprievodného programu si môžete overiť svoje vedomosti o Európskej únii v kvízoch, zmerať si sily v súťažiach a zapojiť sa do kreatívnych aktivít súvisiacich s EÚ a Európskym kultúrnym dedičstvom.

V stánku Zastúpenia Európskej komisie sa 30. apríla 2019 dozviete všetko o členských krajinách Európskej únie i o príležitostiach, ktoré vám EÚ ponúka. Nebudú chýbať ani informácie o dobrovoľníctve a Európskom zbore solidarity, ale aj o ďalších možnostiach, ktoré nielen vysokoškolákom ponúka program ERASMUS+.

Celodenný program vyvrcholí spoločnou diskusiou s vedúcim Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Ladislavom Mikom a so zástupcom primátora mesta Bardejov. Samozrejme bude priestor aj pre otázky verejnosti. Diskusia sa uskutoční v kaviarni Tommy´s Coffee & Drinks na ulici Stöcklova od 18:00 do 19:00.

Organizátorom podujatia Doma v EÚ v Bratislave je Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku. Partnermi podujatia sú Európsky parlament - Informačná kancelária na Slovensku a MsÚ Bardejov.

#Bardejov

Doma v EÚ - Európska roadshow
Doma v EÚ - Európska roadshow

Bardejov 30. apríl 2019, Radničné námestie

Bardejov / Nadchádzajúce udalosti

Ing. František Haluška

PONUKA VZDELÁVANIA PRE 21. STOROČIE

Dolné gymko

Spýtajte sa

Spojená škola J. Henischa, Slovenská 5, 085 01 Bardejov,
ssjhbj@slovanet.sk,
Zavolajte nám.

Kontakt
Facebook

Objavte nás na Facebooku.

@SSJHBJ @ssjh1 @casopis.gymos
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!