Autoopravár Junior 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣

Najnovšie udalosti.

Autoopravár mechanik a elektrikár 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣

pi 7.5.

V dňoch 2. – 3. Máj 2019 sa konalo v priestoroch v školiacom stredisku ŠKODA AUTO JAS v Nitre celoslovenské finále 20.ročník súťaže Autoopravár Junior 2019. Usporiadateľom a organizátorom súťaže je Cech predajcov a autoservisov SR. Pod záštitou MŠVVaŠ SR. Cieľom súťaže je propagácia remesla autoopravára medzi širokou verejnosťou ako aj spojenie zamestnávateľov so školami a žiakmi a nástrojom motivácie žiakov vzdelávať sa v remesle autoopravára a cez zvýraznenie remesla zabezpečenie náboru žiakov do učebných odborov autoopravár. V rámci súťaže prebieha tiež porovnanie teoretických a praktických znalostí súťažiacich a nadviazanie spolupráce medzi vyučujúcimi a žiakmi zúčastnených škôl. Súťaž pozostávala z troch častí - testovej, poznávacej a praktickej. Oceňujem aj možnosť konzultácií s odborníkmi v tejto profesii.

Postupujúcim žiakom v kategórii AO JUNIOR 2019 bol Tomáš Sivanič, žiak III.D triedy Spojenej školy Juraja Henischa , Slovenská 5, 085 01 Bardejov, ktorý sa umiestnil na výbornom 2. mieste v celoslovenskom finále súťaže Autoopravár junior 2019 v kategórii autoopravár mechanik a autoopravár elektrikár.

K úspechu nášho žiaka vo finále prispela najmä jeho odhodlanosť súťažiť a vytrvalosť pri získavaní nových poznatkov a zručností. Odborný výcvik žiak Tomáš Sivanič absolvoval ako v školskom servise tak v zmluvnom servise AUTOBEETLE – Tarcala Martin, Kúpeľná 814/3 , 085 01 Bardejov.

Moje poďakovanie patrí aj spolupráca so zmluvnými servismi Š – Autoservis Bardejov s.r.o., Priemyselná 20, 085 01 Bardejov, konkrétne vedúcemu servisu Ing. Kurejovi Mariánovi a mechanikom Molčan Marek a Šafčak Radovan. AUTOGARÁŽ s.r.o., Bosch Car Servis, Čerešnová, 085 01 Bardejov - Bardejovská Nová Ves, konkrétne vedúcemu servisu Kotuľakovi Marianovi, kde sme mohli skvalitniť prípravu žiaka na celoslovenské finále.

Žiak získal

Bosch školenie 3 dňové Brno, led lampa a prézentné produkty firmy
Scania poukaz v hodnote 200 Eur. na nákup produktov
Berner sadá lámp, mala gola sadá, veľká gola sadá, prézentné produkty firmy
Hella Bluetooth reproduktor, prézentné produkty firmy
Pirelli powerbunk, prézentné produkty firmy
Škoda cestovná taška, WRS tričko šiltovka, Model škoda fľaša nápojová, USB 32GB

Škola získala

Bosch BAT 645 Nabíjačka akumulátorov s nabíjacím prúdom 45A. (V hodnote 1019 Eur).

Mgr. Tomčo Marián

Bardejov / Nadchádzajúce udalosti

Ing. František Haluška

PONUKA VZDELÁVANIA PRE 21. STOROČIE

Dolné gymko

Spýtajte sa

Spojená škola J. Henischa, Slovenská 5, 085 01 Bardejov,
ssjhbj@slovanet.sk,
Zavolajte nám.

Kontakt
Facebook

Objavte nás na Facebooku.

@SSJHBJ @ssjh1 @casopis.gymos
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!