Blogs

Spojená škola Juraja Henischa, Slovenská 5, Bardejov

Neoficiálna komunity Bardejov

Neoficiálna komunity Bardejov

HALLO | Miestni sprievodcovia Bardejov

Toto je neoficiálna komunita Miestnych sprievodcov v oblasti Bardejov. Miestni sprievodcovia sú oficiálnym programom Google a globálnou komunitou cestovateľov, ktorí vyhľadávajú a oslavujú miestne zážitky. Vďaka svojim recenziám a fotkám, ktoré pridáte v Mapách Google, pomáhate ľuďom cítiť sa všade vo svete ako doma. Ak sa chcete stať Miestnym sprievodcom, zaregistrujte sa na g.co/LocalGuides. V prípade akýchkoľvek nejasností týkajúcich sa programu navštívte oficiálne centrum pomoci.“

Zoznámte sa s komunitou

Ako Miestny sprievodca ste súčasťou celosvetovej siete ľudí, ktorí premýšľajú podobne. Podeľte sa s ostatnými Miestnymi sprievodcami o svoje objavy. Urobte z celého sveta miesto, kde sa budú všetci cítiť ako doma.

Miestny sprievodca

Zaregistrujte sa so svojím účtom Google a vyberte svoju aktuálnu polohu. Ako Miestny sprievodca budete pomáhať iným ľuďom a získate za to skvelé výhody. Každé miesto, ktoré odfotografujete, pridáte a upravíte alebo o ktorom napíšete recenziu či poskytnete ďalšie informácie v Mapách Google, vám prináša ďalšie body na sprístupnenie novej výhody.

Zbierajte body a dostaňte sa na úroveň 5.

ZDROJ: Google Komunity

Pripojte sa k svojej miestnej komunite

Preskúmajte neoficiálnu Komunity Bardejov Miestnych sprievodcov.

Neoficiálna Komunity Bardejov
Neoficiálna Komunity Bardejov (Foto: aix150)

Zanechajte komentár.

Ing. František Haluška Ing. František Haluška