Maturita 2015

17. marca, 18. marca, 19. marca

Riadny termín externej časti maturitnej skúšky a písomnej formy internej časti maturitnej skúšky bude v predmetoch:
  1. slovenský jazyk a literatúra, slovenský jazyk a slovenská literatúra dňa 17. marca 2015 (utorok),
  2. anglický jazyk, nemecký jazyk, ruský jazyk, francúzsky jazyk, španielsky jazyk, taliansky jazyk dňa 18. marca 2015 (streda),
  3. matematika dňa 19. marca 2015 (štvrtok),
  4. maďarský jazyk a literatúra, ukrajinský jazyk a literatúra dňa 20. marca 2015 (piatok).

17. marec (utorok), slovenský jazyk a literatúra

E-MATURITA

Externá časť maturitnej skúšky zo slovenského jazyka a literatúry sa na certifikačných stredných školách uskutoční elektronickou formou.

Po prvý krát elektronická forma OFFLINE!
V našej škole bolo elektronický testovaných 15 žiakov Gymnázia a 15 žiakov SOŠ polytechnickej.

Triedy IV.A, IV.B, IV.G, IV.H.
Ostatní klasická forma.

Žiaci prichádzajú do pripravenej miestnosti (INF1, INF3) 20 minút pred začiatkom elektronického testovania a usadia sa podľa pripraveného zasadacieho poriadku.

Odpoveďové hárky slúžia na priebežné zapisovanie odpovedí pre prípad prechodu na papierovú formu testovania.
Každá odpoveď zaznamenaná elektronicky sa zaznamená aj do odpoveďového hárka priebežne, nie až na konci testovania.

OFFtest

Administrácia testov 9.45 hod. - 11.15 hod. (11.20 hod. E-MATURITA)

Maturita 2015, E-Maturita 2015
E-Maturita, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov, triedy IV.G, IV.H, učebňa 27

Maturita 2015, E-Maturita 2015
E-Maturita, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov, triedy IV.G, IV.H, učebňa 27

Maturita 2015, E-Maturita 2015
E-Maturita, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov, triedy IV.G, IV.H, učebňa 27

Maturita 2015, E-Maturita 2015
E-Maturita, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov, INF 3 (učebňa 27)

SLOH

Administrácia PFIČ MS - 13.00 hod. 15.30 hod.

Maturita 2015, PFIČ
Maturita 2015, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov, učebňa 26

Témy SJL

Témy písomnej formy internej časti maturitnej skúšky v školskom roku 2014/2015 Slovenský jazyk a literatúra.

  1. "Zármutok znesieš sám, ale o radosť sa musíš podeliť."
    Elbert Hubbard
    (Úvaha)
  2. Pohľad z okna vlaku
    (Umelecký opis)
  3. Čo keby sme ušli?
    (Rozprávanie)
  4. Znaky tvorby spisovateľov ľubovoľného literárneho obdobia
    (Výklad)

Maturita 2015, PFIČ
Maturita 2015, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov, učebňa 26

Maturita 2015, PFIČ
Maturita 2015, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov, učebňa 26

18. marec (streda), anglický jazyk, nemecký jazyk, ruský jazyk

Učebne
  • ANJ B1 - 52, 50, 46
  • NEJ B1 - 48
  • ANJ B2 - 31, 51, 25
  • RUJ B2 - 40
  • NEJ B2 - 47

Učebňa 47, NEJ B2

Administrácia testov 9.45 - 11.45 hod.

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, EČ

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, EČ

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, EČ

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, EČ

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, EČ

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, EČ

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, EČ

SLOH

Administrácia PFIČ MS - 13.00 hod. 14.00 hod.

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, PFIČ, Téma

Nemecký jazyk B2.

Téma: Main Treumberuf

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, PFIČ

E-Maturita 2015
nemecký jazyk, PFIČ

Prezident SR Andrej Kiska

18. marec 2015 – streda

Prezident SR Andrej Kiska
Prezident SR Andrej Kiska
9.30 – Bardejov, Mestský úrad
Pracovné stretnutie s predsedom Prešovského samosprávneho kraja Petrom Chudíkom a primátorom mesta Borisom Hanuščákom.

10.20 – Bardejov, SŠ J.Henischa, Slovenská 5, Bardejov

Návšteva Spojenej školy Juraja Henischa – stretnutie s vedením školy a so žiakmi (bezbariérová škola, navštevujú ju aj žiaci s telesným postihnutím).

FOTO, príspevok

Foto

13.00 – Bardejov
Návšteva spoločnosti Obuv špeciál, nadväzujúcej na obuvnícku tradíciu v meste.

14.30 – Sveržov, Spoločný obecný úrad
Pracovné stretnutie so starostami obcí združených v tzv. spoločnej úradovni pre 80 obcí v okrese.

18.00 – Bardejov, Hotelová akadémia
Diskusia prezidenta s občanmi.

Diskusné stretnutie s prezidentom Slovenskej republiky Andrejom Kiskom zorganizovalo OZ Kandeláber v spolupráci s bardejovskou radnicou.

Video, Dexorix - Maroš Jusko

19. marec (štvrtok), matematika

E-MATURITA

Administrácia OFFLINE testov 9.45 hod. - 11.50 hod.
Učebňa 27 (INF3)

E-Maturita 2015
matematika, EČ

E-Maturita 2015
matematika, EČ

E-Maturita 2015
matematika, EČ

Všetky fotografie Maturita 2015, E-MATURITA 2015

Marec 2015

Po Ut St Št Pi So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31


Maturanti v šk. roku 2014/2015

II.N trieda, SOŠ polytechnická, Slovenská 5, Bardejov

Mário Bocko
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Erik Borecký
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Martin Calek
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Dominik Eštočin
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Miloš Host-Ujacký
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Martin Hrubý
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Benjamín Humeník
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Martin Jendrej
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Dominik Kovaľ
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Marko Pribula
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Jakub Sabol
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Adam Sobek
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Marek Voľanský-Martiček
Nemecký jazyk  B1
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 	

IV.A trieda, SOŠ polytechnická, Slovenská 5, Bardejov

Jozef Bakajsa
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Pavol Dančišak
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Maroš Foľta
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Lukáš Gbur
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Dávid Hoffej
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Tomáš Hudák
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Jakub Ivančo
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Martin Jaržabek
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Dávid Klimsch
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Matúš Kmec
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Martin Krišš
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Kristián Kuruc
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Denis Lamanec
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Miloš Luč
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Michal Marák
Nemecký jazyk B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Martin Marko
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Martin Mihalik
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Róbert Mihalik
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Peter Mihálik
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Mário Michalov
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Ľuboš Nemergut
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Tomáš Ondis
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Patrik Pavúk
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Marek Randár
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					

IV.B trieda, SOŠ polytechnická, Slovenská 5, Bardejov

Martin Bednár
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Viliam Beňa
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Marek Buliščak
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Daniel Franko
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Samuel Grobár
Nemecký jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Lukáš Harčarík
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Dominik Hiščár
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Marián Hudačin
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Patrik Kontura
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Jozef Kormoš
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Daniel Kotuľa
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Fabián Kravčík
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Matúš Labaš
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Tomáš Marcinek
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Daniel Šenitka
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 					
Ján Špirko
Anglický jazyk  B1					
Praktická časť odbornej zložky 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Teoretická časť odbornej zložky 	

IV.G trieda, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov

Simona Beňová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Nikola Boguščaková
Geografia 					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Erika Čupová
Informatika 					
Matematika 					
Nemecký jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Igor Desák
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Dáša Dvorská
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Daniel Gaľan
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Slavomír Havir
Informatika 					
Matematika 					
Nemecký jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Lukáš Humeník
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Tomáš Hvizda
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Karin Klimkovská
Geografia 					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Lenka Kolcunová
Biológia 					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Maroš Kostík
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Natália Kostová
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Patricia Kramárová
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Zdenka Kramárová
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Miroslava Lišivková
Biológia 					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Lenka Macejová
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Monika Majirská
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Katarína Mattová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Kristína Pangrácová
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Miriam Pangrácová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Klaudia Piterová-Bučková
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Silvia Polčová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Mário Puzder
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Dominika Rodáková
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Katarína Rychvalská
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Patrícia Stašová
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Soňa Stiedlová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Natália Šellongová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Tomáš Varholík
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Patrik Žarnovský
Anglický jazyk  B2					
Geografia 					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 	

IV.H trieda, Gymnázium, Slovenská 5, Bardejov

Stanislav Basarik
Informatika 					
Matematika 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Klaudia Billá
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Jozef Čech
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Silvia Džmurová
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Sebastián Fecko
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Nikola Goliašová
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Dušan Groško
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Daniel Hiščar
Anglický jazyk  B2					
Geografia 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Daniel Jurč
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Tomáš Kozáček
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Henrieta Liptáková
Biológia 					
Geografia 					
Nemecký jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Martina Majdáková
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Monika Majirská
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Nikola Marcinová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Geografia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Viera Matijková
Biológia 					
Chémia 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Kristián Mihalčin
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Jana Michalčinová
Biológia 					
Chémia 					
Nemecký jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Róbert Paňko
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Kristína Pavlusová
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Kristína Sokolová
Informatika 					
Matematika 					
Nemecký jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Lesana Sovová
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Michaela Stachurová
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Geografia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Natália Šimová
Anglický jazyk  B2					
Dejepis  					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Veronika Šoltýsová
Anglický jazyk  B2					
Geografia 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Simona Tvardzíková
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Frederika Urdová
Anglický jazyk  B2					
Geografia 					
Občianska náuka 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Ema Vavreková
Anglický jazyk  B2					
Informatika 					
Matematika 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Lenka Zuščiková
Anglický jazyk  B2					
Biológia 					
Chémia 					
Slovenský jazyk a literatúra 					
Mária Žaková
Biológia 					
Chémia 					
Ruský jazyk  B2					
Slovenský jazyk a literatúra 	

Komentovať príspevok

Zdielať článok na Facebooku

Bardejov, 14. marca 2015 (SŠJH Ing. František Haluška)

Obsah dokumentu

Číslo dokumentu 829

Súvisiace témy

QR Kód

  • Čítané x