Veľký festival piva

20. jún

Trh je deformovaný nekvalitnými výrobkami

Klobásky, rebierka, grilované špecialitky od výmyslu sveta... Ak to zapijete tým najlepším výberom pív, nie je o čom diskutovať. Aj začiatkom tohto leta je na programe stále populárnejší Veľký festival piva s lákavým programom pre dospelých aj deti v Bardejove.
Festival dnes pokračuje od 15:00 hod. a na pódiu sa predstavia Wandraci a v nedeľu akcia vyvrcholí vystúpením Ľudovej hudba Stana Baláža z Raslavíc.

Organizátori o podujatí prezradili

"Cieľom organizátorov bolo rozbehnúť tradíciu usporiadavania festivalov, na ktorých sa stretnú výrobcovia potravín zo všetkých regiónov Slovenska. Odprezentujú svoje produkty a porovnajú s konkurenciou. Zastúpenie našli takmer všetky odvetvia potravinárskeho priemyslu: mäsokombináty, mliekarne, pivovary, liehovary, vinárske závody, pekárne, výrobcovia pochutín a nealko nápojov. Zabezpečili sme účasť malých, stredných, ale aj veľkých domácich spracovateľov. A aby sme nemali len domáce zastúpenie, tak sme pre Vás pozvali aj České pivovary, aby ste mohli porovnávať kvalitu a chute.

Slovenský spotrebiteľ je pomýlený pri nakupovaní potravín a trh je deformovaný nekvalitnými výrobkami. Kvalitné a chutné potraviny sa už skoro vôbec nedajú zohnať.

Našou úlohou je pravidelne opakovať tento festival, aby ľudia začali spoznávať kvalitné slovenské produkty a znovu dôverovali slovenským výrobcom. Tým chceme zvýšiť záujem o kvalitné slovenské výrobky a samozrejme aj zvýšiť ich spotrebu. A ľudia sa dozvedia, kde ich môžu nájsť."

Festival piva Bardejov

(20. jún 2015, Festival, Bardejov)

KomentovaťZdielať článok na Facebooku

Bardejov, 20. júna 2015 (SŠJH František Haluška)

Obsah dokumentu

Add to Flipboard Magazine.

Číslo dokumentu 963

Súvisiace témy

QR Kód

  • Čítané 1865 x