Záverečná skúška
ústna časť 18. jún 2015

18. jún

autoopravár mechanik
a elektrikár

Časový harmonogram III.D,
čas ťahania otázky,
15 min. príprava,
15 min. odpoveď.

Učebňa automobilov

III.D trieda -24872 01 - autoopravár mechanik

poradiežiakčas ťahania otázkypoznámka
1. Dominik Baran 7:30 hod.
2. Viktor Bocko 7:45 hod.
3. Jakub Čisarik 8:00 hod.
4. Ján Daňko 8:15 hod.
5. Róbert Grohoľ 8:30 hod.
6. Jozef Hric,8:45 hod. súťaž
Autoopravár Junior Castrol 2015 Ďakujeme za reprezentáciu školy
7. Filip Juda 9:00 hod.
8. Jakub Kendra 9:15 hod.
9. Lukáš Kravčík 9:30 hod.
10. Dávid Kuba 9:45 hod.
11. Michal Kvočka 10:00 hod.
12. Dávid Majerník 10:15 hod.
13. Šimon Marinko 10:30 hod.
14. Marek Michlik 10:45 hod.
15. Ján Nimas 11:00 hod.
16. Marek Roman 11:15 hod.
17. Samuel Rybovič 11:30 hod.
18. Vladimír Schader 11:45 hod.
19. Jakub Sirota 12:00 hod.
20. Dávid Šarocký 12:15 hod.
Komisia č. 2

Učebňa č. 10, prízemie

III.D trieda - 24872 02 -autoopravár elektrikár

poradie žiak čas ťahania otázky
1. Maroš Belejčák 13:15 hod.
2. Mário Calek 13:30 hod.
3. Erik Iľko 13:45 hod.
4. Matej Korpoň 14:00 hod.
5. Jaroslav Plec 14:15 hod.
6. Rastislav Podubinský 14:30 hod.
7. Róbert Sterančák 14:45 hod.
8. Lukáš Špirka 15:00 hod.
Komisia č. 2

inštalatér

Učebňa automobilov

III.C trieda - 3678 H - inštalatér

poradie žiak čas ťahania otázky
1. Martin Bilský 13:15 hod.
2. Marek Buchala 13:30 hod.
3. Miloš Čech 13:45 hod.
4. Lukáš Chudík 14:00 hod.
5. Dávid Kašperán 14:15 hod.
6. Kristián Knap 14:30 hod.
7. Kamil Knedlik 14:45 hod.
8. Tobiáš Marinko 15:00 hod.
9. Miloš Pangrác 15:15 hod.
10. Ľubomír Pristáš 15:30 hod.
11. Maroš Sobek 15:45 hod.
12. Dalibor Sabolčík 16:00 hod.
13. Stanislav Šoltýs 16:15 hod.
14. Tadeáš Šoltýs 16:30 hod.
15. Maroš Varchol 16:45 hod.
16. Daniel Voľanský 17:00 hod.
Komisia č. 1

montér suchých stavieb

Učebňa č. 10, prízemie

III.C trieda - 3668 H - montér suchých stavieb

poradie žiak čas ťahania otázky
1. Jozef Bilý 8:00 hod.
2. Miroslav Čech 8:15 hod.
3. Patrik Čech 8:30 hod.
4. Rastislav Ištoňa 8:45 hod.
5. Marek Kováč 9:00 hod.
6. Ján Maťaš 9:15 hod.
7. Rastislav Sivak 9:30 hod.
Komisia č. 1

18. júna 2015, som absolvent školy, čo ďalej?

skúšky
Záverečné skúšky, ústna časť, 18. jún 2015.

(9. jún 2015, Skúšky, Bardejov)

Komentovať príspevok



Zdielať článok na Facebooku

Bardejov, 9. júna 2015 (SŠJH František Haluška)

Obsah dokumentu

Add to Flipboard Magazine.

Číslo dokumentu 935

Súvisiace témy

QR Kód

  • Čítané 1118 x