20. 2. 2019    Aktuálna teplota : 4.75 °C      Meniny má: Lívia   IP adresa: 54.210.61.41

Vitajte na web stránke Dexorix

Zámerom tohto webu je, aby článkom, schémam a zapojeniam porozumelo čo najviac ľudí - domácich kutilov so základnými vedomosťami, prípadne aj odborníkov z oblasti elektroniky, elektrotechniky a výpočtovej techniky.

DEXORIX PRODUCTION STUDIO - ---> subscribe (prihlás sa aj ty na odber kanála)

Naposledy pridanéNikým nerušené miesto

Penzión- Rekreačné a školiace stredisko LIPKA

Stredisko Lipka

V malebnom a tichom prostredí, medzi historickým mestom Bardejov a svetoznámymi Bardejovskými Kúpeľmi sa nachádza Rekreačné a školiace stredisko Lipka, kde na Vás z každeho kúta dýcha príroda.

Stredisko Lipka

Budova bola užívaná v osemdesiatych rokoch ako školiace stredisko bývalých strojární pod názvom GEM. Po nežnej revolúcií a zániku ZŤS chátrala a viackrát vymenila majiteľa.
Od roku 2015 prešla kompletnou rekonštrukciou a dnes v plnej kráse ponúka štýlovú kaviareň a reštauráciu s grandióznym krbom, dve letné terasy s nádherným výhľadom, školiacu miestnosť, salónik, dva apartmány a desať izieb s komfortným vybavením.

V malebnej prírode si nerušene oddýchnete pri rannej káve, chutnom obede či večernom posedení pri ohni s rodinou alebo priateľmi. Vaše deti sa môžu pohrať na detskom ihrisku, prebehnúť po lúke či pozrieť sa na zvieratká nášho gazdovského dvora.

Príďte aj vy zažiť pocit "spojenia s prírodou".


Teší sa na Vás personál Rekreačného a školiaceho strediska Lipka
Viac informácií nájdete na web stránkach strediskolipka.sk

Odkazy:
Web adresa:www.strediskolipka.sk
Facebook:Stredisko Lipka
Instagram:strediskolipka