RackStation RS1219+

RS1219 + je náš 8 šachtový server NAS 2U od spoločnosti Synology.

Čo je NAS

NAS (Network Attached Storage) je inteligentné úložné zariadenie pripojené k domácej alebo kancelárskej sieti. Do zariadenia NAS môžete uložiť všetky súbory svojich rodinných príslušníkov a kolegov - od dôležitých dokumentov až po cenné zbierky fotografií, hudby a videa. Pomocou webového prehliadača alebo mobilných aplikácií môžete cez internet k súborom pristupovať a používať rôzne služby poskytované zariadením NAS.

http://quickconnect.to/ssjh

Dokonalá správa a zdieľanie súborov

Služba File Station je rýchly a bezpečný nástroj pre správu na báze webu, umožňujúci ľahkú prácu pomocou preťahovanie, aby bolo nutné vykonávať zložité nastavenia na počítači Mac alebo PC. Nástroje pre rozšírené hľadanie a filtrovanie umožňujú jednoduchú organizáciu a zdieľanie súborov. Kvôli úplnej kompatibilite podporuje zariadenie RS1219 + nasledujúce protokoly: AFP, FTP, iSCSI, NFS, SMB a WebDAV.

Spolupráca v reálnom čase vo vašom privátnom cloude

Aplikácia Synology Office je balíček určený pre spoluprácu, ktorý v sebe spája pohodlie a užitočnosť verejných cloudov s ochranou dát a zabezpečením súkromných cloudov. Umožňuje pohodlnú spoluprácu na dokumentoch a tabuľkách v chránenom prostredí.

Synology Moments

Zhromaždite všetky svoje fotografie a videá na jednom súkromnom mieste a usporiadajte ich úplne novým spôsobom. Synology Moments je úplne nové fotografické riešenie pre osobné a domáce použitie, ktoré ponúka moderný zážitok z prehliadania pomocou techniky rozpoznávania obrázkov.

Synology VideoStanica/ VideoStation

Video Station vám pomáha spravovať všetky filmy, televízne programy a domáce videá na serveri Synology NAS. Okrem toho môže prenášať videá do rôznych zariadení - počítačov, smartfónov, prehrávačov médií a televízorov - aby vám poskytovala nepretržitý a zábavný zážitok zo sledovania. Užite si nepretržitú zábavu pri sledovaní videí prostredníctvom počítačov, mobilných zariadení a digitálnych televízorov.

Synology Photo station

Photo Station je určený pre profesionálnych fotografov na správu ukladania fotografií, zdieľanie a prístup k portfóliám na cestách, zhromažďovanie spätnej väzby od klientov a mnoho ďalšieho.

https://www.synology.com/cs-cz/products/RS1219+

Synology File station
File station

Správca súborov a priečinkov

#Synology #file station #DSM
Drive, Synology Office
Drive

Synology office

#Synology #Drive #ssjh.myds.me
Synology Moments
Moments

Synology Moments

#Synology #Moments #foto
Synology VideoStation
VideoStation

Synology videostation

#Synology #VideoStation #videá

Školské udalosti

Nový školský rok 2019/2020.

ZAČALI SME NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK

Úspechy a ocenenia

STRAVOVANIE

Školská jedálen Hasppo, ceny stravných lístkov od 2. septembra 2019.

ŠTIPENDIUM

Štipendiá v školskom roku 2019/2020.

PONUKA VZDELÁVANIA PRE 21. STOROČIE

Učebné a študijné odbory