Dobot menu

DOBOT Projekt Záujem o robotiku v Bardejove rastie. Nezmeškajte dôležitý okamžik. Maturitný odbor mechanik mechatronik.

Platforma DOBOT Scratch

DOBOT, Priemysel 4.0 a odborné vzdelávanie 4.0

Program odborného vzdelávania

„Plán rozvoja umelej inteligencie novej generácie“. Zážitky z výučby a učenia. Laboratóriá budov vhodné pre stredné odborné vzdelávanie môžu podporovať vzdelávanie výrobcov a vzdelávanie umelej inteligencie. Študenti majú prístup k najmodernejším technológiám a sú dobre pripravení na inteligentnú výrobu. Škola dokončuje výrobné laboratórium mechatroniky - Vzdelávací robot/ Dobot Magician, mini výrobná linka, priemyselná lineárna koľajnica.

Magician Lite

multifunkčné ľahké inteligentné robotické rameno pre vzdelávanie K12 a STEAM

Magician Lite, navrhnutý pre používateľov všetkých úrovní a schopností, ponúka všetko, čo učitelia alebo pedagógovia potrebujú, aby poučili študentov o tom, ako aplikovať kľúčové koncepcie AI a STEAM na problémy v skutočnom svete, od širokej škály súprav, intuitívneho softvéru až po kompletné učebné osnovy a tematické súťaže pre triedy K12.
„AI oslobodzuje ľudí od bežných, opakujúcich sa úloh a zrýchľuje ľudí smerom k inteligentnejšej automatizovanej budúcnosti a zároveň nám pomáha robiť viac toho, čo ľudia vedia lepšie ako roboty: vytvoriť,“ povedal Jerry Liu , zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti DOBOT. „Preto je nevyhnutné naučiť naše budúce zručnosti v oblasti AI budúcich generácií, aby mohli nielen prekabátiť roboty, ale tiež vytvoriť konkurenčnú výhodu pre seba a svoju budúcnosť. A robotické rameno je najlepšou platformou na to.“

DOBOT, Grafické programovanie

Grafické programovanie (softvér)

Vďaka novej softvérovej platforme DOBOT Scratch môžu študenti programovať, vytvárať hry a animácie jednoduchým pretiahnutím a vyhodením kódovacích blokov, aby mohli ovládať každý pohyb robota a naučiť sa, ako funguje AI pri skúmaní technológie a zábavy.